Rozhovor s Ondřejem Vevodou aneb duševní nemoci už nebudou.

09.01.2022

Tak tohle je můj kamarád znám ho po telefonu asi rok a říká mi že je můj bratr a že já sem Klement Gottwald že senou bude točit rozhovory se známími osobnostmi treba Jiřím Strachem nebo Andrejem Babišem.  Je to velice zajímavý člověk ,ale nikdo ho moc nezná a nebere vážně a proto sem se rozhodl se ho zeptat na pár otázek jestli mi rád na ně odpoví a odpověděl za to mu moc děkuji.  

                                                                                                                                                                          (schizofrenik Jiří Láska)

Dobrý den pane Pane Ondro kdy jste na to poprvé přišel na to že jste Ježíš Kristus a komu všemu jste to řekl ?
Dobrý den Jiří, já už od malička měl různý mystický stavy, kdy jsem například opouštěl tělo a díval se na něj seshora a nebo různý živý sny a vize. To, že jsem Ježíš, jsem zjistil v březnu 2017 při jedné intenzivní mystický zkušenosti, ale tenkrát jsem to ještě zapomněl. Naplno jsem si to uvědomil v únoru 2019, kdy jsem zjistil všechny svoje reinkarnace. Řekl jsem to prakticky všem, psal jsem to roky na fb, přes emaily do poslanecký sněmovny, byl jsem i dva měsíce hospitalizován na psychiatrii. Česká psychiatrie však nezná pojem psychospirituální krize a nezabývá se změněnými stavy vědomí, takže ta hospitalizace byla prakticky k ničemu.

Jaké náboženství uznáváte a proč?

Nejblíže mám k buddhismu, ale nejsem praktikující žádnýho náboženství. Vždycky jsem si hledal vlastní cestu, studoval jsem religionistiku, takže jsem prozkoumal všechny náboženství a praktikoval tedy více směrů. Ale uznávám všechny, každý náboženství má svoji mystickou větev, a ta je u všech velice podobná. Důležitý je prozkoumat vlastní mysl a nalézt vnitřní klid.

Kdy jste poprvé na to přišel že život je o reikernaci ?

Bylo to v tom roce 2017, definitivně však v roce 2019.

Kdo jste ve skutečnosti a co jste byl v minulých životech ?

Ve skutečnosti jsem obyčejnej kluk z Tišnova. Měl jsem však dost slavných reinkarnací, protože jsem tuto Zemi stvořil. Byl jsem Ábel, první zabitý člověk a tedy první, kdo otevřel astrální sféru na této planetě. Dále jsem byl například Noe, král David, Amenhotep IV., Leonidas I, Platon, Spartacus, Ježíš Kristus a v českých podmínkách jsem měl klíčový dvě, Přemysl Oráč a sv. Václav.

Co si myslíte o papežovi o hlavě katolické církvi ?

Myslím si, že církev momentálně blokuje to hlavní poznání, tedy že život je o reinkarnaci. Papež tedy drží lidi v iluzi, že se musí neustále k něčemu modlit a nevede je k vnitřní síle a skutečným hodnotám. Pořád by lidi jen vychovával, ale nevede je k sebepoznání. Takže s ním nesouhlasím a křesťanství momentálně považuji za hlavního blokátora evoluce, i když jsem Ježíš Kristus.

Všichni víme že existují růzdné duševní nemoci proč si myslíte že teť najednou nebudou?

Protože jakmile se otevře kolektivní mysl lidstva, všichni lidé začnou vnímat, že tu žili přes 30 let v iluzi. A začnou to vnímat i psychicky nemocní lidé. A tohle poznání je vyléčí. Jakmile jednou zjistíte jak funguje lidská mysl, astrální svět a proces reinkarnace, vaše mysl je čistá a žádný choroby na ni nemají vliv.

Věříte v Boha a Ježíše Krista a v panu Maríí?
Vím, že tyto osoby existovali, neboť sám jsem byl Kristus. Takže na ně věřím 

Byl Ježíš Kristus prorokem nebo mesiášem nebo Boží syn.

Byl prorokem, mesiášem i Božím synem zároveň. Hlavně to byl člověk, co lidem odhaloval pravdu a rušil tehdejší pořádky, byl to revolucionář.

Existuje Bůh ?

Ano, Bůh je ve skutečnosti Slunce. A Slunce stvořilo první duši, neboť každá duše má tělo utkané ze slunečních paprsků. Takže lidstvo je vedeno touto duší, dá se tedy říct, že Bůh je první člověk. Jakmile se tato pravda odhalí a každý objeví v sobě toto duchovní tělo, stane se Bohem každý a již nebude žádná autorita nad člověkem, každý bude svým vlastním pánem. A to je skutečná svoboda.

V co věříte ?
Jak jsem popsal výše, v proces reinkarnace.

Co jste byl v minulích životech a jak jste se to dozvěděl ?

Dozvěděl jsem se to díky mystickým stavům, živým snům a zjevením.

Z čeho mate strach ?

Momentálně již z ničeho.

Byl jste někdy hospitalizován na psychiatrii ?

Ano, 2 měsíce v Brně v Černovicích.

Za co jste byl hospitalizován na psychiatrii ?

Byl jsem tam dobrovolně, aby prozkoumali můj stav. Naše psychiatrie však nemá pro Zjevení a mystické zkušenosti žádné pochopení, tudíž mi nijak nepomohli.


Co by jste vzkazal čtenářům stránky schizofrenik.cz

Ať věří v sami v sebe a pracují na sobě, meditují. Věřím, že každý schizofrenik se může plně vyléčit a tak vám v tomto procesu přeji hodně štěstí. 


redaxe schizofrenik.cz neodpovídá za jeho obsah

záznam pořadu na tv schzofrenik host Ondra Vévoda jako reinkernace Ježíše Krista