politika

V nemocnici sem měl pocit že řídím politiku protože rozhoduji o statních penězích invalidním důchodu tak sem při snidani sem řekl pacientovi že řídim politiku a on na mě že je Krištof Kolumbus a že řídí celý svět tak sem byl trochu v šokou každý tady něco řídí a jsme pod lékami. A pak sem vzpomínal kdy sem řídil politku že sem si na baráku udělal tlampač a bránil se křičel sem že to jsou komunisti a ona to byla pravda. Oni nam tu předbarákem stavěli bezpečností opatření že prý tolik prakem nedostřelíme a to nebyla pravda. To se pomstili babičce za to že jím ukradla pozemky.

A taky sem řídil politiku na CB srazu to je sraz lidi co měli vysilačky byl sem z Úpice pozvaný na sraz do Žacléře a tam sem najednou ze mě vylezlo že komunisti zavírali a mučili lidi kněze a to sem neměl říkat jeden pan se na mě rozčílil  a od ty doby mě v Žacléři nemaji rádi. V roce 2002 sem řekl při volbách že komunisti vystrkují růžky a at si mě vyfotí. Potom když sem šel znovu do Úpice na straz tak si mě  tam fotili že jsem hlavní kapo a ale nikdo na srazu z Žacléřáků nebyl. V té době byl taky problém s telecomem jak jsme zvíšovali lidem telefonní účty na jedný lince jsme udělali škodu za 250 000 kč tim že jseme zanechavali vzkazy zadarmo nebo sem přesměrovával hlasový schránky na mobil abych s nima mohl komunikovat  a potom meli ty heckeri seznamoval s jiným heckrem a kamoši si převaděli penize z učtu na učet a já měl pocit že to chtějí na mě svíst třeba ty banky protože se mě manažer ptal jestli mám něco stima bankama ja mu popravdě řekl že ne a pak mi manažer služby memobox řekl že je to tam zajimaví ale že mně zapře pak mi volali heckeři a ja  ze strandy tu banku maš nastarost ty a on nevěděl kde sem se to dozvědel tak mi řekl že si sedne do žlutýho autička českého tecomu a že mí babičce zruší pevnou linku policie je odposlouchavala a mě prý nic nehrozí ale pak sem potkal pana ze psem na náměstí ve Rtyni a ten se mě ptal jestli sem Jiří Láska já řekl že ano a pak říkal že mě babička chce dostat do důchodu pak sněkým telefonoval v budce a říkal že sem Jiří Láska a že sem měl být zavřenej za něco co sem neudělal nadával na prezidenta Havla a říkal neco o mistru Janu Husovi a poslední jeho věta byla  Já tě nepotřebuji ale ty mě jednou budeš potřebovat.

Ten jeden byl zavřenej v celé předběžného zadržení.

Jo a ty pořady politický na fekvenici 1 rušil on ne já.

V 90 letech jsme byli v Hradci králove s babičkou a babička se babvila se strejdou a dohadovali o politice a strejda říkal že Jozef Lux vyluxoval politiku a ja si vzpoměl jak se jmenuji Láska co bych asi dělal z politikou já kdybych byl v čele nějaký pán Láska