schizofrenie příznaky

schizofrenie příznaky

První příznaky jsem měl už na základce že sem nevnímal co mi říkala babička a babička mi říkala vnímej a mně to ničilo ave druháku sem mi honily hlavou čísla měl sem pocit že se všechno skládá o d0 do 9 a myslel jsem si že  mám mimořádný schopnosti byl  jsem vztahovačný sousedka se culila a já si myslel že si mě vysmíva nebo sestřenice si něco šuškala a já si vztahovačně myslel že mě pomlouvá a pomlouvala nás i sousedka.

Taky sem měl záchvaty vzteku divný nápady jezdi sem s radiem na kole. na krabici sem napsal RADIO ČERNA HORA 105,3 FM a lidi se za mnou otáčely jestli nejsem náhodou od Černý Hory a taky jsem jezdil s vysílačkou.

Vydával sem různé časopisy kazety o tom jak se babička hádá se sousedkou vždycky když se mi něco nelíbilo tak jsem si udělal tlampač ze starý televize a tam sem halasil různé zprávy jak sousedka na babičku křičí ona jí záviděla vnoučata a chtěla mně zrichtovat tak mě chtěla zmlátit vlezla za mnou na záchod a pak zjistila že mám větší sílu a já byl v šoku tak sem i odstrčil a utekl domu a pak mně žalovala na úřadech a všude drbe že jsem jí napadl.