příběh

                       Černá Labuť

Chci vám vyprávět jeden příběh o jedné statečné ženě.

Žila v malém městečku poblíž hranic dívka jménem Viktorie. Měla spoustu obav a radostí. Veselila se s přáteli zajímali jí basně ráda malovala zpívala zajímala se o hudbu a zpěv ,knihy.

Jak šel čas Viktorka dospěla a seznámila se s chlapcem a otěhotněla. Všechno by mohlo být krásné, ale je tam jedno ale ... Viktorku desně trápila její minulost, do to ho se nabalovali rodinné starosti a její zlý manžel. Opět otěhotněla a tak měla dvě malé děti.

Její manžel Viktorku neustále ponižoval a tělesně jí trestal za vše co se mu nelíbylo. Viktorka měla výčitky dělala vše co jí manžel řekl ale bylo to málo platné stále jí bil a ponižoval.

Viktorka s pečlivosťí a láskou se starala o své 2 děti. Již to nemohla vydržet a upadla do deprese. Ještě k tomu měla 12 hodinovou práci její nejbližší jí nepomáhaly začala mít hlasy. Zlé i dobré zašla k psychiatrovi a doktor jí nechal marodit 3 měsíce za tu dobu musela snášet domácí nasilý a nepochopení nejbližší rodiny.

Viktorka se ze všeho zbláznila a dostala se na psychiatrii stále jenom spala a nejedla. Když se vratila domů měla o 35 kg méně. Násilý neustavalo ani psychická pomoc nejbližších nebyla vůbec žádná tak se rozvedla.Děti jí zůstaly a ona byla velmi štasná postupem času si našla nového přítele který ovšem neměl pěkný vztah k jejím dětem. Přesto sním byla celých 18 let. Její přítel onemocněl rakovinou a starala se o něj až do konce.

Viktorka se stala babičkou a s jedním dospělím dítětem stale bydlí.

Již nechce žádné muže a chce se jen radovat. Je to velmi statečná žena , mnoho toho dokázala a ještě dokáže.

Je to černá labuť                                                                                                                                                                       (grala)