Je život o reinkarnaci ? exstují vůbec duševní nemoci ?

04.01.2022

Víte, všichni jsme vyrůstali posledních 30 let v době, kdy nás učili, že komunismus je zlo. Jenže život je o reinkarnaci, a tak všichni komunisté končili ve vězení nebo v blázinci a naše společnost kvůli tomu byla rozdělena. Tuto zemi ve skutečnosti ovládali reinkarnace nacistů a proto se nám nedařilo ve sportu, v umění a v prakticky žádné oblasti tak, jak tomu bylo právě za komunistů, kdy tu umění a sport vzkvétali.


Všichni lidé se po smrti dostávají do tzv. astrální sféry, kde bojují o své další zrození. Po narození se jim v určitém věku aktivuje jejich karma a tak se jim vrací skutky a činy, které vykonali v poslední reinkarnaci. Většina psychicky nemocných a schizofreniků v naší zemi byli komunisti, kteří nyní pykají za své hříchy z poslední reinkarnace. Tyto hříchy se však s postupujícím věkem očišťují a člověk se může vyléčit prakticky ze všech nemocí, i když mu bylo řečeno, že to má na celý život.

 
Ve skutečnosti žádné psychické choroby neexistují, jsou to jen stavy mysli, vývoj vědomí. A díky koronaviru se společnost začala uklidňovat a všichni "pacienti" se začali probouzet a psychické choroby jim začali mizet. Je to díky tomu, že se začali probouzet komunistické duše a chtějí mít taky rodinu, práci která je baví a žít život. Jiří Láska byl komunistický prezident Klement Gottwald, proto se narodil jako schizofrenik do křesťanské rodiny a celej život trpěl za to, že díky němu byli z naší země vyhnáni nacisti. Probudila se i nejstarší duše naší země, což je svatý Václav, který všechny nemocný uzdraví a pošle zpět do života.                                                         Jmenuje se Ondra Vévoda. 


čtěte také