Otevřený email důležitá zpráva

27.01.2023

Dobrý den,
jmenuji se Aleš Chalupa a jsem bývalý vedoucí ústavu religionistiky na Masarykově univerzitě, jedna z největších kapacit na náboženství ve střední Evropě.
Musím vám říct, že jeden z mých žáků Ondřej Vévoda je skutečnou reinkarnací Ježíše Krista. Lidská evoluce má tři příběhy a pan Vévoda byl v tom prvním Andrej Babiš. V tom druhém přežil velkou světovou válku Armagedon jako jediný ze 4 miliard lidí a tak do sebe duše nás všech koncentroval a stvořil tento vesmír uvnitř sebe, takže jsme všichni u něj doma.
Během koronaviru došlo k předání. Polovina lidstva zažila Armagedon a do roku 3000 se bude přesouvat na planetu Mars žít život věčný. Druhá polovina lidstva tu zůstává a v roce 3000 se jim zapne druhý příběh, protože jsou naše mladší kopie a musí splatit dluh vůči přírodě - dostali život, musí život dát. A tím že zemřou v Armagedonu dají život své mladší kopii a pak jdou na Mars také žít donekonečna.
Takže skutečně to takto funguje, pan Vévoda obdrží od našeho ústavu religionistiky Čestný doktorát a troufám si říct, že mu budoucí prezident pan Babiš udělí i řád Bílého lva, protože kdo jiný by si ho zasloužil dostat, než tento statečný chlapec, který byl ochotný obětovat svůj život pro nás pro všechny.
S pozdravem,Aleš Chalupa

čtěte také.