Psychické choroby jsou způsobeny politickou situací u nás

06.02.2022

Všechny nemoci psychického rázu vznikají u lidí, kteří mají vrozenou přílišnou citlivost na vnější i vnitřní podněty. V naší republice po převratu v roce 1989 začalo spoustu lidí, kteří souhlasili s komunistickou ideologii, mít psychické problémy a končili tak v léčebnách.

 A jelikož každý člověk se s minulým režimem nějakým způsobem potýkal, za těch 30 let se psychické problémy projevili téměř u každého jedince naší země. U někoho to bylo silnější, u někoho slabší, záleží jak moc se za minulého režimu angažoval.
Díky koronavirové situaci začal celý národ přehodnocovat svůj přístup k životu a měl dostatek času se připravit na novou dobu. Kvůli převratu se naše země orientovala převážně na Západ a východní země jako Rusko a Čína zde byly odsuzovány a tím pádem i lidé, kterým tyto země nevadí, byli kvůli tomuto přístupu odsouváni společností na druhou kolej. Tato situace se však nyní mění a svět spěje ke spojení Východních a Západních zemí, tudíž se začne spojovat celý svět a bude se žít v míru.
Tato změna přinese vyřešení celé řady psychickým problémů a nemocí. Citliví lidé už se nebudou muset bát veřejně projevovat svoje názory a tím pádem je společnost znovu přijme mezi sebe. Politika již nebude lidem způsobovat stres a traumata, a tak se naše společnost konečně uklidní a hlavní prioritou společnosti již nebude pouze ekonomický zisk, ale především zaměření se na rodinný život.      (Ondra Vevoda)

čtěte také