Když Centrum Duševního zdraví pomáhá a rodina škodí

10.08.2023

Když  tam zavolá teta a udělá zle že za mnou pracovníci jezdí a neuklízí ? Copak je zajímají červy v koši ? Pracovníci nemají v popisu práce uklízet co ta teta tam má co volat co ji je po tom kdo a jak má uklizeno dříve jsme měli doma když jsem byl malý nepořádek v celým baráku a nikomu to nevadilo Pán Láska říkal že máme zasraný byt jedl jsem brambory z pokličky protože jsme neměli čistý talíř a všem to bylo jedno proč to najednou všechno vadí ? Rádi dělají zle a dělali v minulosti kamarád mě pozval na pivo a zase bylo zle ani holku jsem nemohl mít zase zle teta je  kopie babičky. Babička mě dala do hlavy že sex chtějí jenom chlapy a že s holkou se může spát až po svatbě a že si musím najít holku z kostela jenže holka z kostela chce mít zdraví děti a mít jich hodně....   


Zaměstnanci RIAPSU se snaží najít klientům bydlení ,práci a pomáhají jím se zařadit do běžného života .

 Co tam má co volat a dělat ostudu babička celý život volala policii na mě už od 12 let a ty policajti říkali jednou ten kluk ty policajti bude potřebovat ale pak už mu nepomůžou. Pak mám celoživotní trauma z Policie.  

 Centrum Duševního zdraví pomáhá v Trutnově lidem s duševním onemocněním. Najdete zde vše pod jednou střechou. Jednou ze služeb je ambulance , centrum duševního zdraví kontaktní centrum a terénní služby  Manželská a rodinná poradna nízkoprahové zařízení pro děti a mládež a chráněné bydlení.

             schizofrenik Jiří Láska

čtěte také