duševní nemoci a afirmace

18.06.2022

Hledání řešeni uvnitř nás samích může probíhat pomocí afirmací , práci se zrcadlem a vizualizací afirmace je cokoli co řeknete nebo co si myslíte. Musíme se naučit myslet a mluvit v pozitivních vzorcích jinak naš život nezměníme.

Vytvaření kladných prohlášení o nečem co chceme změnit. Afirmace jsou jako semínka zasazená v půdě provádí se říkáním nahlas pozitivní věty prace se zrcadlem: podívat se do zrcadla a vyslovit je nahlas.

Afirmace :při citových problémech se přednese např. tato Minulost najednou nemá žádnou moc protože sem ochotná se učit a změnit se. Dokážu nechat věci být. Odpoští vím rodičům sem volná a mohu sama sebe milovat. Jsem krásná a každý mě miluje.

 Afirmace pro duchovní pohodu: Věřím milujícího Boha. Věřím že život je zde pro mě.

Arfirmace pro nemoc: Miluji a přímam sebe a přichází ke mně všechno co potrebuji pro moje upné uzdravení. Přitahuji si do života všechno, co potřebuji k uzdravení. Miluji své tělo a mozek. Mé tělo a mozek miluje být zdravé.

Afirmace : Obavy a fobie: Přejí si sbavit se strachu. Osvobozuji se od všech destruktivních obav a pochyb.

Afirmace pro posilení přátelství: Miluji a přímam sama sebe a jsem magnetem pro přátelé. Zasloužím si mít podporu.

Afirmace rodinné vztahy: Žehnám své rodině láskou. Dovoluji ostatnim aby byli sami sebou. Mám pochopení pro dětství svých rodičů.

Afirmace pro dobré zdraví: Miluji své tělo. Mé tělo miluje být zdravé. Zasloužím si dobré zdraví.

Pozitivní afirmace si můžete vymyslet sami tzv. ušité na míru . Přeji proces uzdravování. (grala)