Vesmír je ve skutečnosti stvořen jako láskyplný prostor

18.02.2023

Vesmír je ve skutečnosti stvořen jako láskyplný prostor, ve kterém jsou stvořeny lidské bytosti s nesmrtelnou duší, které mají žít věčně na planete Mars, kde mohou donekonečna vytvářet co je baví a žít v lásce se svými bližními.
Aby tento život na Marsu byl umožněn, je nutné nejprve na Zemi odhalit tuto Pravdu, že život nikdy nekončí. Tím pádem se vždy polovina lidstva dozví, že jsou mladšími kopiemi druhé poloviny lidstva a nastává Zlatý věk, během kterého si polovina lidstva s Elonem Muskem osídlí planetu Mars a druhá polovina tu zůstává.
Aby i tito lidé mohli jít na planetu Mars, odehraje se na Zemi druhý evoluční příběh, Armagedon. Během tohoto příběhu se lidé dají do sestav, ve kterých mohou jít na Mars žít věčně a následně zemřou. Narodí se do nového vesmíru, kde odehrají opět tento příběh a odhalí Pravdu. V té chvíli jdou opět na Mars a žijí věčně.
Planeta Mars je vždy připravena k tomu, aby z ní lidé udělali nádhernou zelenou planetu plnou lesů, jezer, které jsou plné ryb a kde lidé chtějí žít na věky a hrát si spolu. Proto se hraje Evoluční hra, která toto dopřeje všem bytostem ve vesmíru. Všechny bytosti zde musí být šťastné a musí mít právo na to dělat práci, která je baví.             (praotec tišňov)