Potratová turistika Polské ženy jezdí za potraty do ČR

21.02.2024

V sousedním Polsku je trestný čin vykonat potrat mají ženy po potratu psychické problémy ? Mají z toho výčitky svědomí že zabily své dítě ?   V úterý měl premiéru dokument na čt 2 PRAVO VOLBY. V  ČR bylo v roce 1990 přes 100 tisíc potratu a teď už to bývá jen 15 tisíc je to tím že je tet více antikoncepce která je taky škodlivá a hodně rozšířená berou ji malé holky od 15 let.

Na celím světě se provádí 73 miliónu potratu v některých zemích je to ještě přísnější než než v Polsku dokonce i po znásilnění ženy nemůže jít žena na potrat. 

To co je v Polsku trestným činem je v ČR legální a proto Polky jezdí za potratovou turistikou do ČR potrat muže byt proveden do 12 týdne a když je dítě nemocný  tak do 24 týdne , když má třeba genetické vady. A vždyť  každý má právo na život i když je nemocný.

V Polsku muže jít na potrat žena  po znásilnění nebo pokud se jedná o pedofilní trestný čin  nebo je matka v ohrožení života. Teď nám chybí přes   100  tisíc dětí co se měli narodit v 90 letech kde jsou ?  chybí tu zubaři sestry psychiatři rodiny  a.t.d  a přibývá důchodců děti by se měli narodit.

A co si myslíte  měli by se rodit nemocné děti někdy to doktoři nepoznají a je antikoncepce škodlivá. Když žena ve 20 letech podstoupí potrat může z toho být psychicky nemocná nebo mít výčitky svědomí.                                                                                                        Jiří Láska schizofrenik